HAKKIMIZDA

 Puiko Türkiye’nin Marka Tescilli Anne/Bebek/Çocuk Aksesuarları

2012 yılında kurulan Puiko, el emeği anne/bebek/çocuk aksesuarları üretmektedir. Bir annenin hayallerini, gerçeğe dönüştürme aşamasında, sosyal platformlaran aldığı destekler ile markalaşma süreci başlamış ve online mağazacılıkta kendine yer edinmeyi başarmıştır. İnternet ortamında, güvenilir ve pratik alışveriş imkanı sunan Puiko, samimiyeti ve doğru iletişimi ilke edinip,tekrar geri dönüşü olacak, yüksek müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Kredi kartı ve internet bankacılığı kullanmayanlar için de kapıda nakit ödeme kolaylığı ile Türkiye’nin dört bir yanına, bir tık uzaklık mesafede hizmet vermektedir. 

Siparişinizin her aşaması hakkında bilgi edinebilmeniz ve sorularınız için hızlı bir online iletişim sistemi bulunmaktadır.

Kullanılan tüm malzemeler bebek/çocuk sağlığına elverişli olup, kullanım rahatlığı ön planda tutularak hazırlanmaktadır.

Anne eli değmiş tüm ürünlerini gönül rahatlığı ve mutlulukla kullanabilirsiniz. Dikkat! Puiko alışkanlık yapar! Vazgeçilmez aksesuarlarınız arasında yer almak için hazırız!

En Yeniler
Bu Puiko'ları gördünüz mü?